Aktuális híreink és programjaink

Iskolai zöldprogramokat támogat a nemrég indult Tiszta Út Alapítvány

Gyula, 2021. október 22. - „Mindenünk a fa” címmel hirdetett pályázatot a gyulai tankerület iskolái számára a nemrég megalakult Tiszta Út Alapítvány. Hat iskola vehette át a díját október 22-én, akik az alapítvány segítségével megvalósíthatják terveiket és a támogatást az iskolai környezet zöldítésére fordíthatják.

Zöldforgó Élménynap

Kedves Tanárok, Diákok!

A Tiszta Út Alapítvány szeretettel meghívja a Gyulai Tankerületi Központ iskoláinak tanulóit a Zöldforgó Élménynapra. Az eseményen fellép az Alma Együttes, és kihirdetjük a „Mindenünk a fa” pályázat nyerteseit.

„Mindenünk a Fa” – A Tiszta Út Alapítvány első pályázati kiírása

Melyik diák ne vágyna az iskolában élményekre, új tapasztalatokra? Most itt a lehetőség, hogy a tanulók számos izgalmas dologban kipróbálják magukat, miközben azt is megtanulhatják, hogyan csalogassák magukhoz közelebb a természetet, és mit tehetnek a mindennapokban környezetük megóvásáért.