Hitvallásunk és céljaink

Társadalmunk a természet adta lehetőségekre épül. A fejlődésünk kulcsa tehát az, hogy a környezetünk és a természet milyen egészségi állapotban van. Hiszünk abban, hogy elképzelhető az emberi fejlődés úgy, hogy közben a természetet nem kizsigereljük, hanem megőrizzük, sőt javítunk jelenlegi állapotán. Csak így képzelhető el a jövő az emberiség számára. Ez az egyetlen út. Hiszünk benne, hogy ez az út létezik és járható. Ez a tiszta út.

A Tiszta Út Alapítvány célja, hogy hazánkat segítse ezen az úton.

Alapítványunk 2019 tavaszán alakult, és 2019. novemberében került bejegyzésre.

A szervezet azért jött létre, hogy támogassa azon kezdeményezéseket, amelyek figyelem vagy forrás hiányában nem tudnak elég nagy volumenben működni, valamint hogy saját tevékenységünkkel gyarapítsuk a hazai jó példák tárházát.

Kuratóriumi tagjaink

CZK-041.jpg

A kuratórium elnöke

antal alexa.jpg